Oferta pracy - Pracownik działu handlowego

10/07/2020

Poszukujemy pracownika działu handlowego

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży,
  • odpowiedzialność za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i doradztwa klientom firmy,
  • sporządzanie ofert,
  • nadzór i monitoring realizacji zamówień,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie / wyższe (techniczne - mile widziane),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość pakietu Office oraz środowiska Windows,
  • aktualne prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętności interpersonalne,
  • kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne,
  • doświadczenie handlowe,
  • znajomość branży i rynku materiałów budowlanych (sufitów podwieszanych) będzie dodatkowym atutem,
  • duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędny zestaw narzędzi do pracy; laptop, telefon,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się dobrą renomą,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania: