Oferta pracy - asystent/asystentka działu handlowego

12/02/2021

Poszukujemy pracownika na stanowisko- asystent/asystentka działu handlowego

Opis stanowiska:

  • Odpowedzialność za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi i doradztwa klientom firmy
  • Organizacja pracy biura
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji Spółki (kompletowanie, przechowywanie, archiwizowanie)
  • Kreowanie i wdrażanie działan marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Kreatywność,  samodzielność oraz odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie w wykonywana pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy na podpobnym stanowisku (mile widziane)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraż środowiska Windows
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie roziwjającej się firmie, w kreatywnym zespole z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Niezbędny zestaw narzędzi do pracy
  • Dofinansowanie kart Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego (wraz z dopiskiem PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO oraz kluzulą o ochronie danych osobowych) na adres mailowy:

Zastrzeagmy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.